Kosmetiko mokymo programa

Priimame mokytis:

  • po 12 klasių (programos apimtis – 110 kreditų), programos kodas P43101201;
  • turinčius 1 ar daugiau kvalifikacijų į tęstinę programą (programos apimtis – 90 kreditų), programos kodas T43101202.

Prašymai mokytis pildomi LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuoroda į sistemą: www.profesinis.lamabpo.lt

Informacija tel.: +37034952968, +37034952144. 

Visą kosmetiko modulinę profesinio mokymo programą galite rasti čia.

Būsimo darbo specifika

Įgiję šią kvalifikaciją, galėsite dirbti individualiai arba grožio paslaugas teikiančioje įmonėje. Kosmetikas vykdo veiklą ir teikia grožio paslaugas tik pagal programos suteiktas kompetencijas, laikydamasis kosmetiko, grožio paslaugų teikimo veiklą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. Kosmetikas naudojasi kosmetologine įranga, įrankiais ir aparatūra, skirta odos vientisumo nepažeidžiančioms procedūroms atlikti, taip pat kosmetikos, aseptikos ir antiseptikos, dezinfekcijos ir sterilizacijos priemonėmis. Kosmetiko profesijai reikalingi svarbiausi bendrieji gebėjimai ir asmeninės savybės: kruopštumas, kantrybė, atidumas, darbštumas, kūrybingumas, vaizduotė, gebėjimas įvertinti žmogaus išvaizdą, gebėjimas piešti ir komponuoti, derinti spalvas, gebėjimas prisitaikyti prie užduočių kaitos, gebėjimas bendrauti, emocinė pusiausvyra, fizinė ištvermė bei pagarba klientui.

Kvalifikaciją sudarančioms kompetencijoms įgyti skirti moduliai

„Veido odos priežiūra“ – išmoksite įvertinti veido odos būklę,  nustatyti veido odos tipą ir problemas, paaiškinti kosmetikos priemonių sudėtį, poveikį, indikacijas ir kontraindikacijas. Mokysitės atlikti neaparatines neinvazines veido odos vientisumo nepažeidžiančias procedūras pagal grožio paslaugų sveikatos saugos reikalavimus. Gebėsite konsultuoti grožio paslaugos vartotoją dėl veido odos priežiūros po atliktų procedūrų.

„Kūno odos priežiūra“ – mokysitės įvertinti kūno odos būklę ir parinkti kūno odos priežiūros procedūras bei atlikti neaparatines neinvazines kūno odos priežiūros procedūras.

„Aparatinių neinvazinių veido ir kūno odos priežiūros procedūrų atlikimas“ – mokėdami įvertinti veido ir kūno odos būklę, gebėsite parinkti ir atlikti aparatines neinvazines veido ir kūno odos priežiūros procedūras.

„Makiažo atlikimas“ – išmoksite parinkti dekoratyvinės kosmetikos priemones, makiažo atlikimo techniką ir technologiją pagal nustatytą veido odos tipą ir problemas. Gebėsite atlikti skirtingų rūšių makiažą pagal paslaugos vartotojo poreikius, naudojant įvairias technikas ir dekoratyvinės kosmetikos priemones.

„Rankų ir kojų priežiūra“ – išmoksite įvertinti rankų ir kojų odos ir nagų būklę, parinkti procedūras rankų ir kojų priežiūrai. Gebėsite atlikti sveikų nagų manikiūrą ir pedikiūrą.

„Depiliacija“ – įvertinę veido ir kūno odos būklę, išmoksite parinkti kosmetikos priemones ir atlikti nepageidaujamų plaukų šalinimą įvairiose kūno vietose.

„Įvadas į darbo rinką“ –  realioje darbo aplinkoje įsivertinsite įgytas kompetencijas. Susipažinsite su būsimo darbo specifika. Įsivertinsite asmenines integracijos į darbo rinką galimybes.

Pasirenkamieji moduliai

„Nagų dailė“ – mokėsite įvertinti nagų būklę ir parinkti priemones nagų dailei bei atlikti nagų dailę taikant įvairias technikas.

„Dirbtinių nagų priauginimas“ - mokėsite įvertinti nagų būklę ir parinkti priemones, technologijas dirbtiniams nagams priauginti bei priauginti dirbtinius nagus.

„Kūno tapyba“ - mokėsite parinkti priemones, reikalingas kūno tapybai bei atlikti kūno tapybą.

„Blakstienų priauginimas“ – išmoksite priauginti blakstienas laikantis klasikinės, 2D–6D blakstienų priauginimo technologijų.

„Grožio paslaugų teikimo veiklos organizavimas“ – sužinosite, kaip įvertinti grožio paslaugų teikimo aplinką bei  parengti dokumentus įmonei steigti ir organizuoti individualią veiklą. Išsiaiškinsite  grožio paslaugų teikimo veiklos vykdymą pagal verslo liudijimą.

* Moduliai „Nagų dailė“, „Dirbtinių nagų priauginimas“, „Kūno tapyba“, „Blakstienų priauginimas“ ir „Grožio paslaugų teikimo veiklos organizavimas“ skirti tik pirminei mokymo programai (P43101201).

Įgytų kompetencijų vertinimas

Kompetencijų vertinimas vyksta baigus kiekvieną modulį. Baigiamąją užduotį sudaro dvi dalys: teorinė (testas) ir praktinė. Baigus visą modulinę programą vyksta įgytų kompetencijų vertinimas – testas ir praktinė užduotis (iš visų programos mokymosi rezultatų). 

Susisiekite