Naujiena

„SAVANORYSTĖ - GĖRIS NE TIK SAU, BET IR KITIEMS“

2021 05 12

„SAVANORYSTĖ - GĖRIS NE TIK SAU, BET IR KITIEMS“

Kasmet Lietuvoje savanoriauja tūkstančiai žmonių. Daugybė nevyriausybinių organizacijų laukia savanorių, kurie savo laisvą laiką galėtų skirti žmonėms, gyvūnams arba tarnauti Tėvynės labui. Savanorystė, ypatingai pandemijos metu, įgauna svarbesnį vaidmenį mūsų visuomenėje, tačiau nemaža dalis jaunimo vis dar atsargiai renkasi šios altruistinės veiklos kelią.

Džiugu, kad Jonavos politechnikos mokyklos 12 gimnazijos klasės mokinys Viltaras Sakalauskas nepabūgo naujų iššūkių gyvenime ir pasirinko savanorystės kelią Lietuvos Šaulių sąjungoje Jonavos Justino Vareikio 211 kuopoje. Aktyvus ir atviras naujoms patirtims Viltaras teigia, kad jeigu žmogus ieško savo vietos gyvenime, tai savanorystė – vienas geriausių būdų ją atrasti. Kiekvienas žmogus nori būti laimingas ir savanorystė padeda aptikti mielą širdžiai sritį. Viltaras labai didžiuojasi būdamas Lietuvos Šaulių sąjungos nariu.

Šauliai vykdo patriotiškus, pilietiškus ir labdaros projektus, kartu skleidžia žinią apie Šaulių sąjungą ir jos vykdomas veiklas. Juk yra sakoma: „Šaulys – tautos karys“. Viltaras savo pareigas Lietuvos Šaulių sąjungoje Jonavos Justino Vareikio 211 kuopoje atlieka itin kruopščiai ir atsakingai, negailėdamas savo brangaus laiko ir jėgų. Darbo, šiuo nelengvu ir ypatingu laikotarpiu, netrūksta, bet Viltarui puikiai sekasi atlaikyti pandemijos keliamus iššūkius ir su jais susidoroti. Taip pat Viltaro šiemet laukia naujas išbandymas – brandos egzaminai, bet Viltaras tiki, kad ir šį išbandymą pavyks lengvai įveikti.

Jonavos politechnikos mokyklos bendruomenė labai didžiuojasi ir džiaugiasi aktyviu, iniciatyviu, ambicingu bei atkakliu jaunuoliu ir linki jam kuo didžiausios sėkmės atliekant savo pareigas Šaulių sąjungoje ir laikant brandos egzaminus.

arengė: Jonavos politechnikos mokyklos socialinė pedagogė Ginta Judenienė ir klasės vadovė Liudmila Vainilavičienė